קיבלתם משימה לארגן אירוע עסקי.. 

אתם עושים את כל מה שאתם יכולים כדי שהאירוע שעליו אתם עמלים יצליח. אנחנו בחברת DEVENT שותפים לחלוטין לתחושותיכם.

ביצוע אישורי הגעה לאירוע עסקי הוא דבר הכרחי מכמה סיבות. אתם בטח רוצים לקבל תמונת מצב של כמות המגיעים בכדי שתוכלו להיערך בהתאם. בנוסף, אתם רוצים להימנע מהוצאות מיותרות ולעמוד בתקציב שקיבלתם. למעשה, רק בדיקה שכזאת תקבע כמה אורחים יגיעו לאירוע וכמה מנות אתם חייבים להזמין. באירוע עסקי עלות הכיבוד מהווה את רוב התקציב ותמיד מתמודדים עם השאלה כמה מנות להזמין.

מדוע להיעזר בחברה לשירות אישורי הגעה?

בואו נעשה תרגיל מתמטי פשוט. אם מחיר מנה ממוצעת לאירוע עסקי עומד על 150 שקלים וטעיתם בהערכה של 50 מנות בלבד, הפסדתם 7,500 שקלים. אם הייתם נעזרים בשירותינו, הכסף שירד לטמיון היה נחסך תמורת הוצאה זניחה בלבד של שכר טרחה.

כן, אנחנו יודעים מה אתם חושבים. מה הבעיה לשלוח הודעות SMS או להרים טלפון, כדי לאשר הגעה ואז לחסוך עוד קצת כסף?

אז אנחנו שואלים אתכם, יש לכם זמן מיותר ? האם חישבתם כמה יעלה לכם כוח אדם פנים ארגוני על מנת לבצע אישורי הגעה לאירוע?  אישורי הגעה לאירוע עסקי

מה תקבלו אצלנו?

אנחנו ב-DEVENT מאמינים בשירות אישי, מקצועי, יעיל והכי חשוב שקוף ללקוחותינו. אצלנו מתאימים את השירות גם בשפה אנגלית ורוסית ולכן גם אם משתתפי האירוע מבינים רק אנגלית או רוסית זאת כבר לא בעיה: אצלנו הם יקבלו SMS באנגלית או ברוסית.

אצלנו תוכלו לשלוח הזמנה דיגיטלית לכל האורחים עם עיצוב מותאם לחברתכם.

אנחנו נבצע שיחות לכל מי שלא יענה לשני סבבי SMS  עד שנתפוס את כולם. ביום האירוע נשלח תזכורת עם ניווט WAZE למקום האירוע. ויום למחרת נשלח SMS תודה.