בשעה טובה  ומוצלחת נולדה לכם בת..

כדי לחגוג את האירוע ולהציג את התינוקת שהצטרפה לחיק המשפחה, החלטתם לחגוג את המאורע החגיגי. לשמחתכם, את אירוע הבריתה, בשונה מאירוע ברית המילה, תוכלו לערוך ללא לחץ זמן,  לאחר שהתאוששתם מהלידה ובמועד נוח לכם.

אם החלטתם להשקיע באירוע גדול, סגרתם אולם אירועים והזמנתם מאות מוזמנים, מומלץ לקחת חברה לאישור הגעה לבריתה. מדובר בחברה שתבצע עבורכם  את כל מה שכרוך במשלוח הזמנה לאורחים באמצעות הודעות רבות ובעריכת מאות טלפונים למוזמנים.

מה תקבלו מחברה חיצונית ?

חברה אישורי הגעה לבריתה, שהיא גוף נפרד מבעלי אולם האירוע, היא הכרחית לקבלת תמונת מצב ברורה לגבי כמות האורחים המתכננים להגיע, ויכולה לחסוך אלפי שקלים בעלויות האירוע. תנו לנו לעשות לכם את העבודה הקשה ולחסוך לכם כאבי ראש מיותרים. אנו בחברת DEVENT מומחים לביצוע אישורי הגעה לבריתה בצורה מקצועית ומדויקת.

שימו לב, בעלי אולמות מציעים ללקוחות שירות אישורי הגעה אך חשוב להבין שנאמנות בעל האולם כלפי עצמו עומדת בניגוד עניינים לטובתכם, ולכן אמינות אישורי הגעה עלולה להיפגע כתוצאה מהאינטרס של בעל האולם למקסום כמות המנות שעליה תתחייבו. אנחנו בDEVENT חברה חיצונית לאישורי הגעה לבריתה, ואנו באים לשרת את האינטרסים שלכם בלבד, ובזאת לחסוך לכם אלפי שקלים בעלויות האירוע ללא משוא פנים.אישורי הגעה לבריתה

למה אנחנו מתחייבים?

אז מה תקבלו אצלנו? אנחנו נעצב עבורכם הזמנה דיגיטלית עם תמונות שתרצו ונשלח SMS הזמנה למוזמנים, נתקשר לכל מי שלא יענה עד שנקבל תשובות מכולם. תשלח SMS תזכורת לכולם ביום האירוע עם ניווט WAZE, ולמחרת היום נשלח לכולם SMS תודה, וכמובן, נעדכן אתכם כל יום בהתקדמות.