מזל טוב! הבת האהובה שלכם הגיעה לגיל המצוות..

וזה הזמן לערוך חגיגה מיוחדת... בת מצווה זו חוויה מיוחדת, ואין ילדה שלא מתכננת אותה חודשים ארוכים  מראש. לכל אחת יש את החזון שלה ואת מה שהיא רואה בעיני רוחה. בנקודה הזאת אתם, ההורים, נכנסים לתמונה. הצלחה גדולה של אירוע בת מצווה מתחילה בפרטים הקטנים ובתכנון נכון.

אין נערה שלא זוכרת את הבת מצווה שלה. ביום המיוחד הזה היא מרגישה נסיכה אמתית. קניתם לה שמלה מיוחדת, דאגתם להביא את מיטב הספקים צלמים, מגנטים, זמר ולהקה, אטרקציות מטורפות.

אישורי הגעה לבת מצווה

חשוב לשים לב

אז שכרתם את האולם הכי מפואר, אך אם שכחתם לעשות אישורי הגעה לבת המצווה בצורה מקצועית, משמעות הדבר הפסדים גדולים ועוגמת נפש לילדה, שניתן  היה לחסוך. תכנון נכון של אישורי הגעה לבת מצווה יבטיח  לכם מניעת הפסד כלכלי, ויחסוך לכם אלפי שקלים בעלויות האירוע המתוכנן.
הדבר הנכון הוא להשתמש בחברה מקצועית לאישורי הגעה ולהיערך מספר ימים לפני בת המצווה, בהתאם לתוצאות. 

השירות שיקל עליכם

חברת DEVENT  תעשה עבורכם את העבודה הקשה של יצירת קשר למאות מוזמנים, כי מדובר באתגר. לא פשוט להתעסק עם משלוח של עשרות ומאות הודעות SMS ולהתקשר לכל האורחים.
זה יכול להיות פשוט. תאפשרו לנו, למומחים בתחום אישורי הגעה לבת מצווה, לחסוך לכם כאבי ראש מיותרים, לעשות עבורכם את העבודה הקשה ולפנות את הזמן שלכם להכנות החשובות לפני בת המצווה.

מה תקבלו?

בין שבוע לעשרה ימים לפני מועד האירוע אנחנו נדאג לשלוח הזמנה דיגיטלית יפיפייה לאורחים שלכם, עם תמונה מעוצבת שתבחרו של כלת בת המצווה. נמשיך בסבבי ההודעות בימים הבאים, ונתקשר לכל האורחים העקשנים, שעד כה לא נתנו תשובה באם יגיעו או שלא. אם נצטרך נתקשר בלי הגבלה לאורחים שלא ענו, עד שנאתר את כולם ונדאג לתשובה ברורה מהם. ביום האירוע נשלח לכל האורחים הודעת תזכורת, כולל קישור WAZE הגעה למקום האירוע, ולמחרת בת המצווה נשלח SMS תודה אישי.