על חשיבות אישורי ההגעה

בשעה טובה הילדה שלכם עומדת לחגוג בת מצווה? במסגרת ההכנות לאירוע יהיה עליכם להקדיש זמן גם לנושא של אישורי הגעה לאירוע. אם בעבר היינו נוהגים לאשר את ההגעה בעיקר מפה לאוזן, הרי בשנים האחרונות אין זה כך.

אירוע בת מצווה כיום כולל לא מעט מוזמנים החל מהחברים של כלת השמחה ועד חברים של ההורים ומשפחה כמובן. במידה והאירוע נערך באולם, הרי יש להתחייב בפני בעל האולם על כמות המוזמנים לאירוע ולכן על מנת להימנע ממצב בו האורחים שלכם לא יגיעו לאירוע, הדבר הטוב לעשות הוא לוודא אישור הגעה.

התחילו לוודא את ההגעה באמצעות יצירת קשר טלפוני

ההמלצה היא לוודא את ההגעה של האורחים לחגיגת בת המצווה סמוך למועד האירוע – כך תהיה לכם אפשרות לקבל אינדיקציה כי אכן האורחים אשר אישרו את הגעתם יהיו האורחים אשר יגיעו לאירוע. כדאי לשלוח אישורי הגעה לבת המצווה מספר ימים לפני האירוע, זאת במטרה לעדכן את בעל האולם לגבי האורחים הצפויים להגיע. 

לשאלה כיצד יש לאשר את ההגעה של האורחים, התשובה מתחלקת לשניים- באמצעות שיחה טלפונית וכן באמצעות שליחת הודעה. באמצעות שליחת הודעה תהיה לכם אפשרות לתת לאורחים שלכם תזכורת לגבי חגיגת בת מצווה ללא צורך להטריד אותם והם ישלחו לכם הודעה בזמן המתאים להם.

על מנת לאשר את ההגעה באופן סופי, יהיה עליכם לערוך שיחה טלפונית קצרה אשר במסגרתה תוודאו כי אכן האורחים מגיעים לבת המצווה. לצורך כך, תהיה לכם האפשרות להיעזר בחברים או בני משפחה על מנת לוודא כי האורחים אכן יגיעו לאירוע שלכם. 

ההמלצה היא להקדיש מספר שעות לשיחות הטלפון ובכל פעם לוודא כי אורחים נוספים אישרו את ההגעה. דבר נוסף אשר חשוב לציין כי רגע לפני שאתם יוצרים קשר עם בעל האולם לגבי אישורי ההגעה של האורחים, ייתכן ותצטרכו להוריד מהרשימה מספר אורחים, זאת בשל העובדה כי ישנם אורחים אשר אישרו את ההגעה אך בפועל הם לא מתכוונים להגיע. בעת תכנון חגיגת בת מצווה עשויים להתרחש דברים בלתי צפויים ויהיה עליכם להביא זאת בחשבון.
חברת אישורי הגעה והושבה מקצועית תוכל לנצל את המידע שנאסף גם לעיצוב אוירה נעימה, באמצעות הושבה נכונה של האורחים בעת הארוע. 

 ההכנות לבת מצווה כוללות צילום בוק

במסגרת ההכנות לבת המצווה יש להקדיש זמן רב לבחירת צלם מקצועי לצורך צילום בת מצווה בטבע. בוק צילום בת מצווה בטבע נחשב לחלק בלתי נפרד מהאירוע ויש להתכונן לצילומים היטב.

במסגרת זאת יש לאתר צלם מקצועי, כזה אשר בעל ניסיון רב ומאחוריו קהל לקוחות מרוצים אשר יש ביכולתם למסור המלצה חמה על השירות שלו.

לאחר ההמלצה, יהיה עליכם לבחון את המקצועיות שלו במסגרת הצילומים בטבע לרבות ציוד מקצועי ועד היכולת לתקשר עם כלת השמחה על מנת להוציא תמונות בלתי נשכחות אשר יתעדו את הרגע המרגש.