אתם עומדים להתחתן...

כמה מרגש להתחיל להפיק את חתונת החלומות. כאשר חלומות הופכים למציאות הם יכולים להפוך לפחות סימפטיים, ולא תמיד מאוד כלכליים.

בימינו חתונות כוללות מספר לא מבוטל של מוזמנים המגיעים ממעגלים שונים, סתם חברים ששנים לא פגשתם, חברים מהמילואים, חברים של האחים, חברים מהעבודה של ההורים ועוד המון אנשים שחייבים להזמין כי לא נעים.

יחד עם זאת, אתם חייבים להתחייב מול בעלי האולמות למספר מנות,  לכן  אם תרצו לחסוך בעלויות האירוע  ולהימנע מתשלום מיותר לבעלי האולם עבור מנות שנזרקות אתם חייבים לבצע אישורי הגעה לחתונה.

מדוע כדאי להיעזר בחברה מקצועית לאישורי הגעה?

קיום אישורי הגעה לחתונה הכרחי להצלחת החתונה שלכם ולמניעת הפסדים כלכלים.  אתם חייבים לזכור שאין חתונה שבה כמות האורחים שתזמינו תהיה שווה למספר האורחים שהגיעו בפועל.

הדבר הנכון והמומלץ הוא לתת לחברה מקצועית שמתמחה בזאת לקחת פיקוד על אישורי ההגעה.

שירות אישורי הגעה לחתונה של חברת DEVENT יאפשר לכם לצפות מראש את ההגעה או אי ההגעה של  מספר המוזמנים שלכם.

ביצוע בדיקה מדויקת של אישורי הגעה לחתונה יחסכו לכם כאבי ראש מיותרים לפני ההכנות האחרונות של החתונה וימנעו ממכם  את הצורך  להתקשר למאות מוזמנים ולהתעסק בזה, אישורי הגעה לאירועים כגון חתונה דורשים מיומנות, מקצועיות, שיטה מוכחת, צוות טלפנים מקצועי, ומערכת CRM  חכמה  שמפיקה דוחות סטטיסטיקה מדויקים.אישורי הגעה לחתונה

 

מדוע לבחור בDEVENT?

אנו בחברת DEVENT עזרנו במהלך השנים לאלפי זוגות מתחתנים באישורי הגעה לחתונה. אנחנו  מאמינים בשירות אישי ומקצועי ללקוחותינו שלמחרת האירוע תקומו עם חיוך ותחושת סיפוק שבחרתם פשוט נכון!

תשאלו כל כלה וחתן שלא עשו אישורי הגעה לחתונה בצורה מקצועית ושילמו אלפי שקלים ללא תמורה לבעלי האולם. הזוגות שלנו ב DEVENT -יודעים היטב כמה שהשירות שלנו אישורי הגעה לחתונה מוכיח את עצמו וחסך להם  אלפי שקלים בעלויות החתונה.

אנחנו ב-DEVENT נעזור לכם להתחיל את דרכם המשותפת כזוג נשוי בראש  שקט וללא מינוס וחובות מיותרים.