מזל טוב!! החלטתם למסד את הקשר ולהתחתן... 

זה הזמן  לשבת עם המשפחות ולתכנן רשימת המוזמנים. חשוב להבין  שאין חתונה שבה כמות המוזמנים תהיה שווה למספר האורחים שהגיעו בפועל, לא כולם יוכלו להגיע באותו תאריך ולא ניכנס לסיבות או לתירוצים שאפשר למנות עד אין סוף. אם תחשבו על זה לשנייה לכמה חתונות או אירועים שונים כמו ברית או בת מצווה אתם לא הגעתם ?.. כן קורה לכולנו.

בימינו, חתונות כוללות מוזמנים ממעגלים חברתיים מגוונים, לא רק קרובים אלא גם רחוקים יותר, כמו חברים ומכרים ששנים לא פגשתם, מכרים מהעבודה, חברים של אחים/אחיות, חברים מהעבודה של האבא או של אמא ועוד המון אורחים שמוכרחים להזמין כי לא נעים.

יחד עם זאת, אתם צריכים להתחייב מול בעל האולם למספר מנות, לכן  אם תרצו לחסוך בעלויות החתונה ולהימנע מתשלום מיותר לאולם עבור מנות מיותרות אתם חייבים לבצע אישורי הגעה לחתונה. אז הנה קבלו כמה טיפים של מקצוענים איך תדעו כמה באמת מהמוזמנים יגיעו בסופו של דבר לחתונה שלכם.

מתחילים לוודא הגעה..

ככל שעורכים את אישורי ההגעה קרוב למועד החתונה, כך התוצאות שנקבל מהאורחים ישקפו יותר את המציאות ויהיו מדויקות יותר. נהוג לערוך אישורי הגעה לחתונה בין 10 ל- 12 ימים לפני החתונה, כדי שיהיה לנו מספיק זמן להעביר לבעל האולם את מספר המנות הסופי להתחייבות.

אנחנו ממליצים להתחיל אישורי הגעה בסבב הודעות SMS או WhatsApp, פשוט כי זה נוח, נגיש, והכי חשוב- חוסך לכם זמן.  ומה מבחינת האורחים? SMS לא מטריד את האורחים יותר מדי, וגם יותר קל להגיד לא! מניסיון שצברנו בחברת DEVENT, בשני סבבי SMS יענו לכם בעיקר החבר'ה הצעירים, ובמקרה הטוב תגיעו לכ- 50% מענה.אישור הגעה לחתונה- מגע טלפוני

יצירת מגע טלפוני..

הגענו לשלב השיחות, כדאי לגייס את המשפחה וחברים קרובים-  כי זאת מטלה לא פשוטה בכלל! אתם צריכים להתקשר לכל מי שלא ענה לSMS, אתם חייבים לסיים את השלב הזה תוך יומיים שלושה. רצוי להתקשר בכל פעם בשעה אחרת, כדי להתכוונן ללוחות הזמנים של האורחים. קחו בחשבון נתון נוסף -לאורחים שלכם יהיה פחות נוח או נעים להגיד לאנשים שהם מכירים שבכוונתם לא להגיע, ולכן כדאי שתקצו את המשימה, ככל שניתן, לאנשים שהאורחים שלכם פחות מכירים. וגם, קחו בחשבון כמה אחוזים של אי דיוק.

סיימתם את שלב השיחות, ויש לכם רשימה של אורחים שאישרו הגעה. לפני שאתם מתחייבים לבעל האולם למספר מנות תורידו מהרשימה הסופית כ-10% נוספים. תמיד יהיו אורחים שאישרו הגעה אך לא מתכוונים להגיע, כי לא היה להם נעים להגיד שהם לא מגיעים, וכן יש גם כאלה שהתכוונו להגיע אבל המציאות חזקה יותר, ותמיד יש דברים בלתי צפויים.

יום האירוע

הנה הגיע היום הגדול! ביום האירוע, רצוי כשש שעות לפני קבלת פנים, לשלוח SMS תזכורת לכל מי שאישר הגעה. חשוב שבSMS תזכורת יהיה לינק WAZE למקום האירוע, ככה תמנעו מהאורחים להסתבך בדרכים ותשפרו את החוויה שלהם, ולא פחות חשוב- גם את שלכם. מי רוצה להתחיל את האירוע באיחור בגלל שלא הגיעו מספיק אורחים.

ואחרי כל זה...אתם בעל ואישה והיה לכם אירוע מושלם!! זה בזכות כל האנשים שבאו לשמוח בשמחתכם, ממש לא מובן מאליו! אנחנו רוצים להמליץ לכם בחום לשלוח SMS תודה אישי לכל מי שהגיע לשמח אתכם. אין כמו הכרת תודה, זה מחמם את הלב!

אישור הגעה לחתונה- יום הארוע

 

חברת DEVENT מאחלת לכם חתונה לא פחות ממושלמת !