לוודא אישורי הגעה לחתונה- זה כדאי!

 בשעה טובה החלטתם להתחתן  או לחגוג אירוע משמח אחר? במסגרת תכנון  האירוע בו יש להביא בחשבון מספר פרמטרים על מנת לוודא כי האירוע יתנהל על הצד הטוב ביותר. אחד הדברים החשובים ביותר בתכנון חתונה או אירוע אחר,  זה לוודא כי המוזמנים לחתונה אישרו את ההגעה במטרה לתכנן את סידורי הישיבה. בעת תכנון האירוע  ייתכן מצב בו כמות המוזמנים לא תהיה שווה לאורחים אשר הגיעו לאירוע  בשל סיבות שונות.

עם זאת, במסגרת ההכנות יהיה עליכם להתחייב בפני בעל האולם על מספר מוזמנים ולכן יש לנהל את הגעת המוזמנים בצורה הטובה ביותר.  ניתן לערוך אישורי הגעה לחתונה קרוב ביותר למועד האירוע  על מנת להגדיל את הסיכוי כי כמות המשתתפים שאישרו את ההגעה תהיה זהה לכמות האנשים במקום. כיום ניתן לוודא הגעה  באמצעות משלוח הודעה המאפשרת חסכון רב. מדובר בפתרון קל ונוח לכולם- אתם שולחים אישורי הגעה  במהירות רבה והאורחים שלכם לא מוטרדים מהעניין ומאשרים את ההגעה.

 זה כן לטלפון – הקפידו על שיחה טלפונית

אמנם ניתן לשלוח הודעה על מנת לאשר הגעה, אבל אם אתם רוצים להיות בטוחים ולא להשאיר מקום לטעויות, הרי זה בדיוק הזמן לנהל שיחה טלפונית עם האורחים שלכם. אם יש לכם אורחים רבים, זה הזמן לגייס עזרה של חברים או בני משפחה במטרה להתחלק במשימה ולוודא כי אכן כולם אישרו את ההגעה לאירוע .

ההמלצה היא להגיע מוכנים כמה שניתן לשיחת הטלפון עם האורחים ולקבוע שעת שיחה מסודרת ובה ניתן לערוך מספר שיחות טלפון על מנת לקבל כמה שיותר אישורים.

רגע לפני שאתם מסיימים את שלב השיחות ועוברים לשיחה עם בעל האולם על מנת לאשר את המנות בהתאם לכמות האורחים, כדאי להפחית ממספר המוזמנים כי ייתכן ויהיו אורחים אשר לא יגיעו למרות העובדה כי אישרו את ההגעה שלהם.  לעיתים ישנם מצבים לא צפויים אשר כדאי להיערך אליהם בצורה הטובה ביותר.
אישורי הגעה לחתונה- הדרך הנכונהאטרקציות נוספות שישדרגו את האירוע

במסגרת תכנון אירוע ישנן עוד אטרקציות אשר יהפכו את האירוע שלכם לבלתי נשכח. אחת האטרקציות המפורסמות ביותר היא צילום מגנטים לאירועים על ידי צלם מקצועי. מי מאיתנו לא היה באירוע ובסיומו זכה לקבל מזכרת נפלאה של צילום מגנט מהאירוע?  מדובר במזכרת נפלאה מהאירוע המאפשרת להיזכר באירוע. 

על מנת לוודא כי אכן הצילומים יתנהלו בצורה הטובה ביותר ותשאר מזכרת נפלאה, יש לשכור את שירותיו של צלם מקצועי בעל ניסיון רב אשר יש ביכולתו לתפוס רגעים מיוחדים ולא סתם ללחוץ על המצלמה אלא ממש לתעד רגעים ייחודיים באירוע. לצורך כך, ניתן לערוך עימו שיחה מקדימה ובה מתן דגשים חשובים לצילום המגנטים על מנת שתהיו מרוצים מהתוצאה הסופית ולא יהיו לכם תלונות.