סיימנו את תהליך אישורי ההגעה, אנו יודעים מי  מהאורחים שהזמנו מגיע לחתונה, זה הזמן לתיכנון סידור הושבת האורחים. אנו בחברת DEVENT   

נבנה עבורכם תוכנית לסידורי הושבה לחתונה בליווי צוות מקצועי, שיסייע בתכנון וארגון ההושבה. בעזרת ניסיון רב שצברנו במרוצת השנים,  נפשט וניעל את סידורי ההושבה עבורכם.  אנו ב DEVENT נשלח צוות דיילות ומנהל הושבה מקצועיים עם ניסיון רב שנים שיבצע עבורכם את סידורי ההושבה באולם או גן האירועים. 

הצוות יתמקם לפני קבלת הפנים ביום האירוע כדי לתת שירות אישי, בעזרת אמצעים טכנולוגיים. כל אורח שמגיע יעבור בעמדת הרישום ויקבל כרטיסיה עם מספר השולחן שבו הוא יושב, בהתאם לסידור שהוכן מראש.

יתרונות ההושבה:

1. סדר ואירגון מופתי – האורחים שמגיעים ידעו בדיוק איפה הם אמורים לשבת.

2. חיסכון בעלויות האירוע - המטרה העיקרית היא לפתוח מנות רזרבה רק כשהדבר הכרחי. לכן, נושיב אורחים שיגיעו בהפתעה במקומות פנויים לפני שנשתמש ברזרבה.

3. אינדיקציה לכמות המגיעים.
 

אופן ההושבה:

בשעת כניסת האורחים לאולם דיילת אחת תשאר בחוץ לקבל את האורחים המגיעים. במקביל, מנהל ההושבה ואחת מהדיילות ידאגו לאורחים בתוך האולם, כולל כאלה שהגיעו ברגע האחרון, כדי לנצל את כל כמות הכסאות הקיימת לפני פתיחת הרזרבות.

במהלך האירוע ידאג מנהל ההושבה לפתור בעיות בזמן אמת, כלומר להושיב אורחים שלא היו אמורים להגיע ואורחים שלא אישרו את הגעתם. מנהל ההושבה

יפתור כל בעיה עד להושבת כל האורחים לשביעות רצונם.

והכי חשוב...

תפקיד סידור וניהול ההושבה, שהיה מנוהל בעבר עי בני משפחה, יבוצע ע”י אנשי מקצוע מנוסים, כדי שהמשפחה תבוא לחתונה למטרה אחת: להנות ולחגוג עם הזוג המאושר !