מדוע בכלל לעשות אישורי הגעה?

בימינו, מעגלי האורחים שאנו מזמינים לחתונה אינם תמיד מקרבה ראשונה: חברים מהעבודה, חברים מהמילואים, חברים של האחים וכו', ואין וודאות שכולם יגיעו, ולכן חובה לעשות אשורי הגעה עם חברה מקצועית ומנוסה, שתשלב משלוח SMS עם מוקד טלפוני שיתרום לדיוק מרבי באישורים.

שירות כזה יחסוך לכם אלפי אם לא עשרות אלפי ש"ח. לדוגמא: אם יש לכם 400 מוזמנים, אך רק 350 מתכוונים להגיע. כאשר מחיר מנה הוא 350 ש"ח ולא עשיתם אישורי הגעה באמצעות חברת אישורי הגעה מקצועית, הפסדתם 350*50 =17,500 ש"ח.

מדוע מומלץ לעשות אישורי הגעה על-ידי חברה חיצונית ולא לבד?

פשוט מאוד. אם תעשו את אישורי ההגעה לבד זה לא יהיה מדויק מספיק, מכיוון שאורחים שלא מתכוונים להגיע לא ירגישו נוח להגיד לכם או לקרוביכם את האמת, ויכשילו את דיוק אישורי ההגעה. אתם אלו שישלמו על זה ביוקר. לנו, כחברה חיצונית, הם ירגישו נוח להגיד את האמת, ונגיע כך לאחוזי דיוק מרביים. בנוסף, ביצוע אישור הגעה זה כאב ראש לא קטן ודורש שיטה, כוח אדם, וזמן רב במיוחד לאירועים בינוניים עד גדולים. תנו לנו לעשות עבורכם את העבודה הקשה. אצלנו אחוזי הדיוק הם בין הגבוהים בתחום, כ- 97% הצלחה.

למה לא רצוי לעשות אישורי הגעה באמצעות אפליקציות או תוכנות ששולחות SMS בלבד ?

מניסיוננו, זה פשוט לא יהיה מדויק. ברוב השירותים הללו נוהגים לשלוח שתי הודעות SMS- לאישור, ולתזכורת ביום האירוע. להודעת ה-SMS הראשונה יענו בין 10% ל- 20% מהאורחים, להודעת ה-SMS השנייה יענו בין 20% ל- 40% נוספים, מה שמשאיר אותנו עם בערך 50% מהמוזמנים, אשר לא נדע אם יבואו. פה טמונה הבעיה בשיטה זו, ככה נפסיד ונשלם לאולם אלפי שקלים עבור מנות מיותרות שנועדו לאורחים שלא הגיעו.

השירות שלנו, שאנו מציעים, משלב SMS עם מוקד טלפוני ללא הגבלת שיחות- עד שנתפוס ונקבל תשובות מכולם. לאורך התהליך נפיק עבורכם את הדוחות הכי מדויקים שקיימים בשוק. אישורי ההגעה אצלנו מגיעים להצלחה של 97%.

כמה זמן אורך תהליך אישורי ההגעה שלכם?

בין 10 ל- 12 ימים לפני מועד האירוע. כאשר תחליטו לתת לנו להוביל את נושא אישורי הגעה, נקבל מכם את רשימת האורחים ופרטים עליהם. אנו נתחיל בתהליך העבודה, שמתחיל ב-SMS ומגיע עד לקיום שיחות עם המוזמנים. נשלח כ-4 הודעות SMS (כולל תזכורת ביום האירוע וSMS-תודה אישי), נתקשר לכל האורחים שלא ענו, ללא הגבלה, עד שנקבל תשובות מכולם. כל התהליך אורך כ-5 ימים, ובסיומו נפיק לכם דו"ח מסכם עם המלצה לכמות מנות סופית שכדאי להתחייב עבורה מול האולם.

האם אתם שולחים SMS  פשוט או הזמנה דיגיטלית?

במסגרת החבילה שלנו תקבלו הזמנה דיגיטלית, שהיא בעצם דף נחיתה מעוצב עם טופס אישור הגעה חכם, כולל תמונה שלכם ופרטי החתונה. ההזמנה הדיגיטלית היא בונוס שאנו נותנים ללא תוספת תשלום.

יש לנו אורחים דוברי רוסית שלא מבינים עברית טוב, האם יש לכם שירות בשפה הרוסית?

כן, אנחנו בין החברות היחידות בארץ בתחום אישורי ההגעה שמחזיקות מערכת מתקדמת לשליחת SMS  בשפה העברית, רוסית ואנגלית, וטלפניות דוברות שפות. כל השירות ללא תוספת תשלום.