הקמת אירוע בת מצווה הוא אחד הדברים היותר מסובכים שיש, על אף שזה נשמע כמו הליך פשוט… מהם הדברים שיש לקחת בתכנון לפני בת המצווה של הילדה?

 

בחירת מועדון בת מצווה

היום כל ילדה חולמת על כניסה מיוחדת לאירוע, איזו שמלה היא תלבש ומה יקרה ברחבת הריקודים. תמיד קיים השיקול אם לבחור במועדון בת מצווה מקצועי או דווקא לעשות משהו אישי יותר. הבחירה הנפוצה ביותר היום היא מועדון בת מצווה. מדובר על מועדונים המיועדים בעיקר לאירועי בת מצווה. השיקולים שיש לקחת בחשבון הם גודל המועדון, מה הוא מציע לנו, בין אם אטרקציות מיוחדות, בר קינוחים ועוד… יש מועדונים שיציעו לכם עזרה בהקמת האירוע מתחילתו ועד סופו, הם יהיו האחראים על אופי בת המצווה בהתאם לחוגגת, לדיג'יי, לעיתים גם לאוכל ובעצם לקחת את כל עול הקמת האירוע מההורים.

 

מה יש לקחת בחשבון?

אם לא בחרתם בחברת הפקות שתקים את האירוע בשבילכם, עליכם יהיה לבחור את הספקים לאירוע בעצמכם.

תוכלו לדאוג לספקים שיעניקו לכם את שירות האטרקציות, כניסה בעזרת מסך עשן, ריקוד מקצועי ועוד מגוון רחב של אטרקציות המשתנים מספק לספק. בנוסף לכך, עליכם יהיה לדאוג לקייטרינג בהתאם לאורחים באירוע. ברוב המקרים המועדון יעניק לכם פלטות חימום כדי שהאוכל יישמר חם.

חשוב שיהיה מי שיתפעל את האירוע - מנחה. כדי להרים את האווירה, ליצור סדר ולשדרג את האירוע שלכם, עליכם יהיה למצוא מנחה שיהיה בינו ולביניכם ובין הילדה כימיה טובה. בנוסף, ואולי גם הכי חשוב הוא בחירת הצלם שיתעד את יום האירוע מתחילתו ועד סופו.

 

מה עושים עם כל ההזמנות?

אחד הדברים היותר מתישים בכל אירוע שהוא, בן אם מדובר על אולם אירועים או מועדון בת מצווה, הוא הזמנת האורחים. היום, החיים של בעלי השמחה הרבה יותר נוחים, אפשר למצוא חברות שתפקידן הוא לעבור על רשימת המוזמנים ולדאוג לקבל אישורי הגעה מכל אחד ואחד מהם. החברות האלה לוקחות פיקוד על כל עניין המוזמנים וכך יורד הנטל מבעלי השמחה. זה עובד בצורה מאוד פשוטה, אתם מעבירים את רשימת המוזמנים אל החברה, החברה יוצרת קשר עם כל אחד ואחת מהמוזמנים עד לקבלת תשובה סופית.

התשובות מגיעות אל בעלי השמחה וכך, בהתאם לכמות האנשים שיגיעו לאירוע אפשר לתכנן את הלו"ז, את מספר המנות ובעצם גם לחסוך לא מעט כסף.

 

לסיכום

הבחירה במועדון בת מצווה היא הנפוצה ביותר. מועדון בת מצווה יכול להציע לכם מגוון מסלולים שביניהם גם המועדון יתפקד כמפיק האירוע. תוכלו לבחור בין מגוון רחב של אטרקציות, מאכלים והפעלות לילדות הכיתה. בנוסף, יש חברות שתפקידן הוא לבקר על רשימת המוזמנים ולהתקשר אל כל אחד מהם בכדי לבדוק אם יגיע לאירוע.