מדוע לבצע אישורי הגעה?

ביצוע אישורי הגעה בצורה מקצועית, באמצעות חברת אירועי הגעה, הוא הכרחי כדי לקבל תמונת מצב מדויקת לגבי כמות המוזמנים אשר מתכוונים להגיע לאירוע, וכדי לחסוך כסף ולהימנע מהפסדים כלכליים. למעשה, רק בדיקה שכזאת תקבע אם תחסכו או תפסידו כסף. בואו נעשה תרגיל מתמטי פשוט. אם מחיר מנה ממוצעת הוא כ- 300 שקלים וטעיתם בהערכה של 30 מנות בלבד, הפסדתם 9,000 שקלים. אם הייתם נעזרים בשירותי חברה לאישורי הגעה, ההפסד הזה היה נמנע במחיר הוצאה זניחה בלבד של שכר טרחה.

היתרון שבמקצועיות .. 

כן, אנחנו יודעים מה אתם חושבים. מה הבעיה לשלוח הודעות SMS,  כדי לאשר הגעה וכך לחסוך עוד קצת כסף? אישורי הגעה ב- SMS בלבד, אינם מדויקים וזאת משום שרק כמחצית מהמוזמנים יענו לכם. אי המענה נובע מכמה טעמים: אנשים מבוגרים שלא יודעים להשתמש ב SMS, ביטול אפשרות לקבלת SMS  התעלמות מהודעות SMS בגלל הצפה של פרסומות ועוד. אנחנו ב- DEVENT יודעים מניסיון שצברנו, שהדבר הנכון, המדויק והמשתלם ביותר הוא לשכור שירות המשלב הודעות SMS ומוקד שיחות טלפוני אנושי. בנוסף, השירות  שלנו יחסוך לכם את ההתעסקות עם עשרות ומאות שיחות טלפון וכאבי הראש הכרוכים בזה, והוא מגיע ל- 97% הצלחה.

חברת אישורי הגעה- האפשרות המומלצת

אנחנו יודעים שיש הרבה אפליקציות או תוכנות מסוגים שונים, הנגישות ברשת ללא תשלום, לכאורה. אך בפועל, בתום ההרשמה החינמית, נדרש הלקוח לשלם סכומים גבוהים עבור כל ממשק ושירות וברובם אין מוקד טלפוני אנושי, שהוא, למעשה, הכלי המרכזי באישורי ההגעה, המעלה את אחוז הדיוק מ- 60%- ל- 97%. אצלנו אתם יודעים מראש כמה אתם משלמים ובעבור מה.

וכן, גם שמענו על השירות שנותנים אולמות אירועים בעניין אישורי ההגעה, אבל בשעה שהעובדים בחברות אלו נמצאים בניגוד אינטרסים, משום שהלקוח שלהם הוא בעל האולם, אצלנו- אתם הלקוחות, ואנחנו באים לשרת את האינטרס שלכם בלבד וכך לחסוך, ללא משוא פנים, את העלויות שלכם.